Vacature huidtherapeuten voor Eindhoven/Best en Den Bosch

Huidzorg Laserklinieken is op zoek naar een zelfstandige huidtherapeuten. Wil jij werken met de meest hoogwaardige lasers, in een professionele kliniek? Denk jij een aanvulling te kunnen zijn in ons gezellige team? Dan ben jij de huidtherapeut waar wij naar op zoek zijn!

Huidzorgklinieken bestaat ruim 25 jaar en is één van de grootste praktijken op het gebied van lasertherapie en huidverbetering met maar liefst 7 locaties. Wij bieden een grote variatie in behandelmogelijkheden aan. Vrijwel alle indicaties die met laser behandelbaar zijn kunnen wij met onze laserapparatuur (Cynosure en Quanta) behandelen. Daarnaast wij niet enkel laserbehandeling aan, maar ook werken wij met peelings, LED-therapie, microneedling, curettage en coagulatie van huidoneffenheden. Tevens voeren wij behandelingen met de Plasma Medical uit zoals een ‘ooglift’.

 • Op dit moment werken wij met een team van 8 huidtherapeuten.
 • Door de groei, zwangerschapsverlof en de nieuwe locatie in Den Bosch zoeken wij versterking voor ons team.

Functieomschrijving

De huidtherapeut werkt zelfstandig op onze locaties. Is in staat consulten af te nemen, huidtherapeutisch onderzoek te doen, behandelplan op te stellen, de (laser)behandeling uit te voeren en adviezen/instructies mee te geven. Voert adminis- tratieve taken uit zoals verslaglegging, mail en telefoon.

Deze huidtherapeut zoeken wij

 • HBO Diploma Huidtherapie
 • Ervaring met verschillende laser golflengtes (pre)
 • Commerciële instelling; Communicatief sterk; Goed in teamverband werken
 • Verantwoordelijkheidsgevoel; Sociaal/empathisch
 • Flexibel, open voor nieuwe ontwikkelingen
 • Enthousiast, leergierig
 • Affiniteit met lasers, peelings en microneedling
 • Bereid om 1 zaterdag per maand en 1 avond per week te werken
 • Lid NVH, KP geregistreerd (wij vergoeden de NVH contributie)
 • Rijbewijs B (pre)

Dit bieden wij

 • Arbeidsovereenkomst 24 uur per week, met mogelijkheden tot uitbreiding
 • Uitstekend salaris conform branche en ervaring
 • Vakantiegeld: 8%
 • Volledig maximaal opbouwend pensioen: bijdrage 50% werkgever
 • Eindejaarsuitkering
 • Verkoopbonus producten
 • Reiskostenvergoeding 0,21 euro/km netto of openbaar vervoer vergoeding
 • Jaarcontract daarna vast dienstverband onbepaalde tijd
 • Uitdagende baan door de diversiteit aan behandelingen en lasers
 • Prettige werksfeer in een fijn team

Ben jij die enthousiaste huidtherapeut die de uitdaging aan wil gaan, in het bezit is van bovenstaande eigenschappen en ons team wil versterken?
Stuur je CV en motivatiebrief naar Marlous Soesbergen, info@huidzorgklinieken.nl.

Download deze vacature hier in PDF.

© Copyright 2023 - Huidzorg Laserklinieken